hakkimizda
Tarih boyunca, insanların uğultularını ve engin kokularını duydukları ağaçlar altında huşû ile dolaştıkları, gürül gürül akan sularında serinledikleri, zerafet dolu Çamlıca tepesinin eteklerinde başladı hikayemiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olma ve en kaliteli olanı ulaşılır kılma misyonuyla 1996 yılında yola çıktık.

Kaliteli Hizmet Herkesin Hakkı” felsefesi ile müşterilerimize ulaşılabilir kalitenin keyfini yaşatmaktak için yerli sermayemizle sürekli yatırımlar yaptık. Filo yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle sizlerin taleplerini karşılamak ve sorunlara çözümler üretebilmek adına güçlü, dinamik uzman bir kadroyla ihtiyacınız olan çözümü sunmak için özveriyle çalışıyoruz.

Kurumunuzun karlılığını ve etkinliğini arttıracak akılcı çözüm önerileriyle yaklaşmanın çıkış noktası olduğunu biliyor; çalıştığımız kurumları ve şahısları müşteriden çok kurumsal bir partner olarak görüyoruz. 

2017 yılında ilk adımını Rize’de atarak başlayacağımız bayileşme yatırımları ile “2030 yılına kadar Türkiye’nin en başarılı üç filo kiralama şirketinden biri olmayı’’ hedeflemekteyiz.